KONST / Litografier / Färglitografier 14688407
nr 1468 8407
Felix Labisse
(1905-1982), Frankrike
Färglitografier, 3 st, Signerade, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 54x45 - 56x76 cm
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:21:27
300 kr
350 kr
450 kr